Home Live Милица во проѕирен фустан лазеше по спална, а обожавател ѝ порача: Мачкај...

Милица во проѕирен фустан лазеше по спална, а обожавател ѝ порача: Мачкај го тоа два пати на ден (ФОТО)

Милица Павловиќ е една од најзгодните српски пејачки, а таа е чест гостин и во Македонија.

Во 2019 година, се зборуваше за блискоста на Милица Павловиќ и Стефан Стефан Живојиновиќ, кои наводно се снимени на заеднички ручек во еден ресторан во Белград, па после тоа продолжуваат заедно понатака.

Во врска со тоа на Павловиќ и е поставено прашњето што би и недостасувало доколку стане втора снаа после Александра Пријовиќ, а таа одговори дека би можела да биде само прва и најсакана.

-Чија и да бидам снаа, ќе бидам најдобра снаа и најмногу ќе ме сакаат. И само мене, одговорила познатата пејачка. На прашањето дали на Лепа Брена ќе и биде подобра од Александра, исто така доста самоуверено одговори Павловиќ.

-Јас кажав, чија и да бидам снаа, ќе бидам најдобра и ќе ме сакаат најмногу од сите снаии колку и да бидеме на број, прокоментира Милица Павловиќ со насмевка на лицето за српски Свет.

Во мај годинава, атрактивната пејачка за првпат во јавноста е видена со своето момче Николас Савјевиќ, со кој во врска е као што пишуват српските медиуми повеќе од две години.

Николас е од Црна Гиора, од Котор, а неговиот татко е познатиот фудбалер Ниша Савјевиќ, а во Белград престојувал поради пејачката која претходно неколку пати исто така престојувала во Црна Гора.

Иако, Милица Павловиќ е една од најпопуларните пејачки во регионот, таа приватниот живот го крие како змија нозете и досега никогаш никој не успеал да ја „улови“ со нејзиното момче, А екипата од емисијата „Папоарацо лов“ во тоа успеа.

Двајцата биле уловени во кафиќ во друштво со пријателките. Наредниот ден биле снимени во нејзината населба, исто така во кафиќ.

Ден потоа повторно се забележани во населбата во која живее Павловиќ и влегле во нејзинат зграда, а исто така, Николас е снимен додека возачот на пејачката го превезува негде.

Милица, Николас го испратила и на белградскиот аеродром, од каде што истиот си заминал за Црна Гора, а додека автомобилот бил паркиран, двајцата некое време се поздравувале, а потоа истиот си заминал.

Милица објави слики од неа по настапот на Јахорина, познатиот босански туристички центар и напиша:

Благодарам Јахорина! Но, оваа благодарница, таа ја напиша легната на спална, облечена во бел проѕирен фустан.

Има една слика каде што таа е со свиткан грб, а нагласен зад ник и под него доби интересен коментар: „Дали тоа во грбот нешто те притисна?

Оди во аптека додека е време, купи Волтарен гел, можеш и без рецепт, и мачкај два пати на ден“, напиша обожавателот на Милица.

Previous articleСе огласи заменик министерот за Правда, Нухиу: Никогаш нема да се согласам да се помилуваат оние кои ги разнишаа темелите на државата
Next articleЈове Кекеновски му се обрати јавно на бугарскиот премиер Петков: Жално е вака млад човек, да користи речник од минатиот век