Home Live Познатиот актер на кој девојките му се умилкуваат ужива на oстровот со...

Познатиот актер на кој девојките му се умилкуваат ужива на oстровот со понежната половина која првпат ја покажа (ФОТО)

Познатиот актер Милош Биковиќ, врските што ги имаше со многу девојки беа прекинати од непознати причини за нас, и тој никогаш не сакаше да зборува за тоа, но некој друг сака, а тоа е младата Арина, Русинка со коja неодамна раскина со познатиот актер.

-Не го живеев својот животот скоро една година, бидејќи бев во врска со Милош Биковиќ. Важно беше да се размислува за неговиот карактер, репутација, углед

(тоа му е најважно, но за жал, сликата што ја гледате на екранот не одговара на реалноста, што е особено страшно кога таа личност го споменува Бог на секој чекор).

До последен момент се надевав дека има нешто човечко во него. Но, на 31 јули, се целосно се распадна. Се однесуваше многу гр-убо“, рече таа.

Актерот Милош Биковиќ минатото лето се одмараше на хрватското крајбрежје во друштво на неговата колешка Јелисавета Орашанин и нејзиниот сопруг Милош Теодосиќ. Биковиќ и Јелисавета објавија неколку фотографии од патувањето на своите профили на Инстаграм.

Тие прво беа во ресторан, каде што се фотографираа со вработените, а потоа уживаа во јахтата со прекрасен поглед што го забележа актерот.

Милош објави фотографија на која скока во вода од јахтата, додека Јелисавета позираше на клупа и ја покажа својата волшебна фигура во бикини.

Пред одморот со сопругот и колегата, Јелисавета уживаше на црногорскиот брег во друштво на пријатели.

Актерот Милош Биковиќ, додека ужива на хрватското крајбрежје, од каде секојдневно објавува фотографии, а посебно го привлече вниманието бидејќи многумина веруваат дека ја покажал нова девојка.

Откако неодамна јавно го прозваа две поранешни девојки, актерот веќе се заинтригира на Инстаграм со можност да најде нова девојка.

Милош позираше во тесна улица во приморскиот град, застана да направи селфи, а зад него можеше да се види девојка.

Девојката му е прилично блиску, и може да се видите нејзината зелена трендовска чанта, а мислењето на многумина е – ако сака да биде надвор од сликата, Милош сигурно ќе се обиде да ја избегне.

„Те чека девојка со зелена чанта“, „Ново девојче?“, ова се некои од коментарите под фотографијата на Биковиќ.

Да се потсетиме, откако две поранешни девојки јавно го прозваа дека е лош и нема чувства, Биковиќ изјави:

„Секогаш ќе ги почитувам девојките со кои бев во одреден момент од мојот живот и не сакам јавно да зборувам за интимност. Кога љубовта или пријателството ќе завршат, секој од партнерите може и генерално гледа на времето поминато поинаку.

Мојот став кон тоа секогаш ќе биде ист. Пред се’, сакам да го задржам достоинството и почитта дури и кога се кажуваат невистини за мене.

Секој има право да користи јавен простор како што смета – некои ја споделуваат својата интимност, некои професионалните достигнувања. Тоа е прашање на личен избор, но и личен вкус.

„Како што постои причина зошто приватниот живот се нарекува„ приватен живот “, постои и причина зошто поранешните љубови и врски се токму тоа – првото“, напиша Биковиќ на Инстаграм.

Mилош Биковиќ ја потврди врската со Ивана Малиќ. Тие уживаат на одмор во рајот, а објавија и неколку фотографии.

Актерот Милош Биковиќ и неговата девојка Ивана Малиќ моментално уживаат далеку од Србија, поточно во Индонезија, а фотографиите кои ги објави оваа позната двојка се нереални.

Биковиќ по долго време замина на заслужен одмор, како што посакуваше, со својата поубава половина, со која долго време е во врска и која редовно мами воздишки со својата убавина.

Ивана на оваа прекрасна дестинација позираше во базенот, додека Милош и овојпат ја покажа својата смисла за хумор.

Во интимна прегратка под сонцето на Бали, заљубениот пар ги гледаше прекрасните бои на хоризонтот и со еден потег на сите им стави до знаење колку се среќни и уживаат во секој момент.

Previous articleСлавчо Метео од одмор во Хрватска во опуштено издание прогнозираше невреме со големи врнежи
Next articleНа Орбан му се расипал чамецот, па случаен минувач ги префрлил до брегот и ги однел на ручек (ФОТО)