Home Live Дарко Лазиќ си фати нова девојка и гордо ја покажа на телевизија,...

Дарко Лазиќ си фати нова девојка и гордо ја покажа на телевизија, еве што раскажа за неа, со Дарко имаат една заедничка работа… (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ е позната по бракот со Дарко Лазиќ, а од овој брак, таа со Дарко ја има ќерката Лорена Лазиќ. Во една прилика таа прозборе за нејзиниот однос со Дарко:

– Никогаш не сум се занимавала навистина со тоа. Јас не се занимавав со тоа што го напишаа, освен кога беа вклучени некои лоши работи. Мислам дека се’ е јасно на сите.

Едноставно се однесувам како што мислам дека треба, која има ќерка и таа е најважната работа на светот за нејзината среќа.

„Среќно и насмеано дете е мојата најголема сатисфакција во животот.“

– Мојот партнер беше мојот најголем поддржувач. Цело време беше со мене, заедно ги поминавме сите тие ситуации.

Можеби не беше лесно да не беше тој. И секако, љубовта и поддршката на моите родители кои се секогаш покрај мене и во секоја ситуација ми беа поддршка.

Во животот секогаш е важно да се биде човек. Што и да се случи, секогаш треба да размислувате долго однапред. Јас сум личност, која досега неколку пати го покажала тоа, која размислува далеку напред.

Што ќе се случи кога ќе порасне, а јас едноставно мислам дека мажот треба да се оди со срце во се’ што прави. И да има почит кон некого.

Животот е непредвидлив, можете да влијаете на некои работи, но она што е важно е да имате позитивна енергија и позитивни мисли што и да се случи“, изјавила таа.

Кога Дарко беше во врска со пејачката Барбара Бобак, српските медиуми објавија дека Дарко Лазиќ се скарал со својата девојка Барбара Бобак на прославата на полнолетството на ќерката на неговиот колега и дека тие создале хаос.

Како што беше напишано, тие се навредувале, а Барбара наводно прва го нап адн-а ла Дарко.

– Тоа беше ст p-а шно! Ваквото непримерно однесување на двајца млади луѓе е за осуда. Викаа еден по друг, се расправаа, туркаа, удираа.

Таа беше двојно полоша со него. Каква непријатна ситуација. Видов дека таа го шлапа по лицето, луѓето ги разделија.

Тоа беше пред две недели, но се уште се зборува за тоа отколку за забавата “, посочува еден од гостите на прославата. Според него, Лазиќ и Барбара продолжиле да се у-ди раат и кога влегле во автомобилот.

„Не можам ни да ви опишам како се те п-аа во автомобилот. Едноставно не знаат како да се однесуваат. Љубовта пу ка овде, а всушност тие се како рогови во торба”, завршува соговорникот. Инаку, ова не е првпат тие двајца да направат ска ндал.

Несоодветното однесување беше снимено од камерите „Папарацо лов“ минатата недела. Фолкерот беше фатен безброј пати како ги прекршува сообраќајните прописи, и покрај фактот дека едвај ја пре -живеа несре ќата во 2018 година, што исто така самиот ја предизвика.

Неодамна, тој и неговата девојка беа гости кај Огњен Амиџиќ и пиеја ракија и наздравија со други гости за време на паузите на шоуто.

После тоа, се качија во автомобилот и се упатија кон Нови Сад. Како што забележаа камерите, автомобилот прво го управуваше Барбара, а во еден момент зад воланот седна Лазиќ, кој се уште нема возачка дозвола.

-Ваквото непримерно однесување на двајца млади луѓе е за оc уда. Се викаа едни со други, се распра ваа, тур каа, удираа. Каква непријатна ситуација.

Видов дека таа го у дира по лицето, луѓето ги разделија. Тоа беше пред две недели, но се уште се зборува повеќе отколку за забавата “, посочи еден од гостите од прославата и додаде дека тие наводно„ се п рет епале во автомобилот“.

Пејачот Дарко Лазиќ дојде во шоуто на познатата српска водителка Сања Маринковиќ со новата избраничка Катарина, која со својот изглед го привлече вниманието на сите.

Водителката веднаш го „пецна“ пејачот за новата девојка.

– Погледни колку ти е симпатична новата девојка, му рече водителката, а потоа се сврте накај девојката и ја праша:

„Што виде во Дарко Лазиќ? – ја праша Сања, поубавата половина на пејачот.

– Убава е – се надоврза Дарко кој не ја симна насмевката од лицето, а евидентно е дека е многу заљубен во новата девојка.

– Дарко веќе некое време ужива во врска со Катарина С. Таа е една година постара од него, има 32 години. Неодамна била во брак, околу три-четири години.

Нејзиниот поранешен сопруг е спортист, поседува теретана во едно гратче во Срем, каде работи и како тренер. Долго време се обидувале да добијат дете, но не успеале.

Пробале и со ин витро оплодување. Веројатно ова е една од причините поради кој настанал проблем меѓу нив – изјави неодамна извор за Курир. Всушност, и Дарко има веќе 3 бракови зад себе што е заедничко за новите партнери.

Previous articleГордана: Филмот ми поттикна стари спомени, кога Тома лежеше во болница и ме раскажува тоа што ми го кажа последно
Next articleКовачевски, Мицкоски, Лукаревска, Муцунски дотерани на еден ист настан- еве кој ги обедини (ФОТО)