Home Live Дарко Лазиќ ја покажа новата девојка, згодна како Кардашијан (ФОТО)

Дарко Лазиќ ја покажа новата девојка, згодна како Кардашијан (ФОТО)

Кога Дарко беше во врска со пејачката Барбара Бобак, српските медиуми објавија дека Дарко Лазиќ се скарал со својата девојка Барбара Бобак на прославата на полнолетството на ќерката на неговиот колега и дека тие создале хаос.

Како што беше напишано, тие се навредувале, а Барбара наводно прва го нап адн-а ла Дарко.

– Тоа беше ст p-а шно! Ваквото непримерно однесување на двајца млади луѓе е за осуда. Викаа еден по друг, се расправаа, туркаа, удираа.

Таа беше двојно полоша со него. Каква непријатна ситуација. Видов дека таа го шлапа по лицето, луѓето ги разделија.

Се уште се зборува за тоа отколку за забавата “, посочи еден од гостите на прославата. Според него, Лазиќ и Барбара продолжиле да се у-ди раат и кога влегле во автомобилот.

„Не можам ни да ви опишам како се те п-аа во автомобилот. Едноставно не знаат како да се однесуваат. Љубовта пу ка овде, а всушност тие се како рогови во торба”, завршува соговорникот. Инаку, ова не е првпат тие двајца да направат ска ндал.

Несоодветното однесување беше снимено од камерите „Папарацо лов“ минатата недела.

Фолкерот беше фатен безброј пати како ги прекршува сообраќајните прописи, и покрај фактот дека едвај ја пре -живеа несре ќата во 2018 година, што исто така самиот ја предизвика.

Потоа, тој и неговата девојка беа гости кај Огњен Амиџиќ и пиеја ракија и наздравија со други гости за време на паузите на шоуто.

После тоа, се качија во автомобилот и се упатија кон Нови Сад. Како што забележаа камерите, автомобилот прво го управуваше Барбара, а во еден момент зад воланот седна Лазиќ, кој се уште нема возачка дозвола.

Пејачката Ана Севиќ е позната по бракот со Дарко Лазиќ, а од овој брак, таа со Дарко ја има ќерката Лорена Лазиќ. Во една прилика таа прозборе за нејзиниот однос со Дарко:

– Никогаш не сум се занимавала навистина со тоа. Јас не се занимавав со тоа што го напишаа, освен кога беа вклучени некои лоши работи. Мислам дека се’ е јасно на сите.

Едноставно се однесувам како што мислам дека треба, која има ќерка и таа е најважната работа на светот за нејзината среќа.

„Среќно и насмеано дете е мојата најголема сатисфакција во животот.“

– Мојот партнер беше мојот најголем поддржувач. Цело време беше со мене, заедно ги поминавме сите тие ситуации.

Можеби не беше лесно да не беше тој. И секако, љубовта и поддршката на моите родители кои се секогаш покрај мене и во секоја ситуација ми беа поддршка.

Во животот секогаш е важно да се биде човек. Што и да се случи, секогаш треба да размислувате долго однапред. Јас сум личност, која досега неколку пати го покажала тоа, која размислува далеку напред.

Што ќе се случи кога ќе порасне, а јас едноставно мислам дека мажот треба да се оди со срце во се’ што прави. И да има почит кон некого.

Животот е непредвидлив, можете да влијаете на некои работи, но она што е важно е да имате позитивна енергија и позитивни мисли што и да се случи“, изјавила таа.

Свадбата на Вања Мијатовиќ е во тек во ресторан во главниот град на Србија, а се поголем број јавни личности пристигнаа да присуствуваат на оваа гламурозна прослава.

Имено, Дарко Лазиќ штотуку пристигна со нова девојка, а ова е нивно прво појавување во јавноста откако јавно ја обелоденија својата врска. Пејачот за венчавката избра класичен костум, додека неговата девојка проѕирен фустан кој ги истакна сите нејзини атрибути.

Да потсетиме, пејачот неодамна беше во јавноста бидејќи имаше информации дека исчезнал откако земал пари за настап на кој не се појавил, но пејачот веднаш демантираше.

Previous articleЃокица Лукаревски се отвори и искрено раскажа како бркал женски на времето
Next articleГавазова се храни со школки во ресторан, а пржи пипер дома- практична жена (ФОТО)