Home Live Ева како Спире ја изненади Анета Наковска во Америка, фолк пејачката се...

Ева како Спире ја изненади Анета Наковска во Америка, фолк пејачката се пофали со скапиот и голем подарок (ФОТО)

Аната Наковска се омажи за македонскиот Американец Спиро за кој раскажа дека за прв пат ја бакнал во авион и многу брзо откакко се запознале ја побарал за жена. тие сега времето го поминуваат во семејната куќа во Велгошти, половина време- а половина во Америка.

Она што се гледа на сликите е дека ресторанот е ист како нејзината куќа во Велгошти. По тоа може да се заклучи дека Наковска и нејзиниот сопруг решиле да го спојат убавото и корисното и куќата да ја претворат во ресторан со внатрешен базен.

Наковска во една пеилика објави слики на Фејсбук на која напиша: Добро утро Македонијо, да е утро благословено.

Усните на Наковска доаѓаат до израз на овие две фотографии на кои се гледа дека има користено и филтри, но и на двете одлично изгледа. Наковска досега ги нема искоментирано своите полни усни ниту тоа дали има ставено филери.

За двете селфиња, почнаа коментари од фановите во стилот: Добро утро мила Анете, имај убаФ и среќен ден. Потоа: Убаво утро, уште попрекрасен ден ќе биде, но има и еден кој прашува: Сликава од матура ти е?

Едне од коментарите најмногу го фали изгледот на Анета и вели: Заносна од сабајле.

За потсетување, таа беше дел од шоуто Големиот брат во Србија, и во една прилика има изјавено:

-Не ми е јасно ниту мене како го издржав сето тоа. Многупати имав чувство како да сум била киднапирана од вонземјани и како да ми е избришана меморијата. Не знам, се уште ниту мене не ми е јасно како преживеав.

Не ми се веруваше како камерите ме правеа толку дебела, или ајде да кажам крупна. Прво, мајка ми и татко ми не можеа да се изначудат кога ме видоа. Мислеа дека сум се здебелила, а јас дури и малку сум ослабена.

Мене толку ме изобличила камерата, што не е нормално. Сите кои ме видоа сите беа зачудени ми велеа: Жено, па ти си слаба, па знаеш ли ти колку изгледаш крупна“, рече Анета.

Пејачката сега веќе не е Велгошти, туку повторно во Америка што се гледа по сликите што ги објавува.

Изгледа дека Спире е доста романтичен сопруг, па тој ја изненадил својата сопруга со убав и голем подарок, а тоа е скап автомобил, со машна на него. „Со здравје да си ја возам“, напишала Анета до оваа слика.

Таа потоа објавила и видео како ја вози својата „нова играчка“, а пријателите ѝ честитале и ѝ напишае: Со лесно.

Previous articleСе пресели во Словенија и сега ќе стане мајка- нашата убава водителка Марија има за частење, еве како изгледа сега (ФОТО)
Next articleАдриан Гаџа ја прегрна светилката на неговиот живот и покажа што прават нејзините вешти раце