Home Live Анастасија во прегратките на друг маж, еве што ќе прават заедно, а...

Анастасија во прегратките на друг маж, еве што ќе прават заедно, а Немања нигде го нема (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ откри што бара од нејзините соработници, па зборуваше за одлуката да паузира во објавувањето песни.

–Луѓето често ме прашуваат зошто не објавувам нови песни, едноставно не брзам со тие работи. Секоја песна што ќе ја објавам мора да биде нешто што ќе ми се допадне максимално, сто проценти – рече таа на почетокот.

Семејството на Немања Гудељ, новото момче на Анастасија, заедно судејќи по објавите на социјалните мрежи, целото време го поминуваат во Шпанија со семејството на фудбалерот.

Кога беше откриено дека ќерката на Цеца Ражнатовиќ се забавува со познатиот фудбалер, по раскинувањето на врската со бизнисменот Ѓорѓе Куљиќ, многумина се запрашаа како Анастасија навистина се согласува со најблиските на Немања.

Според медиумите, идната свекрва на Анастасија, Оливера Гудељ, откако поминале многу време заедно во Севиља, само го засилила позитивното мислење што го имала за избраничката на нејзиниот син, а на ист став е сестрата на Немања, Вања и братот Драги.

– Анастасија е многу приземна и пристојна девојка, а кога е во прашање семејството на Гудељ, таа не можеше ни да глуми ѕвезда.

Немања Гудељ поради кариерата моментално живее во Шпанија, а пејачката често патува таму за да биде со својот избраник.

Тие двајца неодамна беа на Ибица, што беше вториот дел од роденденскиот подарок на фудбалерот за Анастасија, за кој се шпекулира дека чинел 35.000 евра.

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ додека уживаше на Ибица со своето момче, на социјалните мрежи речиси секојдневно објавуваше видеа и слики кои го привлекуваат вниманието на нејзините следбеници.

Анастасија во една прилика објави опуштена фотографија на својот Инстаграм профил, ја пушти косата, а преку глава носеше марама од позната марка.

Анастасија потрошила околу 500 евра за ова модно парче кое го носела и на Ибица.

Иако Анастасија Ражнатовиќ од самиот почеток изгради одлични односи со семејството на Немања и често објавуваше слики и видеа со неговиот брат Драги и сестрата Вања, фудбалерот се сретна со семејството на пејачката дури за нејзиниот 24-ти роденден кога тој дојде во Белград.

Светлана Цеца Ражнатовиќ истакна дека тој е одлично момче, како и целото негово семејство, а Немања со еден гест ја расплака, кога ѝ подари слика од Аркан и Анастасија насликани во верзија каде што Анастасија е веќе порасната.

Сепак, многумина ги интересира дали врската која ја формираа Гудељ и братот на Анастасија, Вељко Ражнатовиќ е подеднакво идеална.

Иако Вељко секогаш оставаше впечаток дека е премногу заштитнички настроен кон својата сестра, тој веднаш го прифати фудбалерот, а тоа можеше да се заклучи кога Гудељ заедно со мајка му, сестрата и братот ја посети куќата на Цецa во Дедиње.

Вељко е во одлични односи и со братот на Немања, Драгиша Драги Гудељ, кој ја воодушеви Милица Тодоровиќ, а од неодамна излезе и видео како рапуваат заедно.

Да потсетиме, Цеца истакна дека роденденскиот подарок на Немања за Анастасија ја расплака, иако не сакаше да открие за што се работи, се појави слика која фудбалерот и ја купи на пејачката за роденден.

Иако е воодушевена од тоа каков тип го избрала нејзината наследничка, фолк ѕвездата ја советувала уште да не се мажи „бидејќи е премлада“.

– Таса постојано зборува за Немања! Само што се заљуби, верува дека тој е вистинскиот маж за неа. Таа често го посетува во Шпанија.

Но, и Немања има сериозни намери, а тоа го покажа со тоа што во мај целото семејство беше кај Цеца! Таа заедничка вечера на семејството Ражнатовиќ и Гудељ помина одлично!

Анастасија не одмара, веднаш започна со работа, уште од првиот ден после Нова година, а на своето стори објави слика со маж, кој ја имаше прегрнато околу половината.

Всушност, тоа е нејзиниот фризер, кој е многу познат во Србија, Стеван Радивојевиќ, а тие заедно со Анастасија ќе гостуваат во емисијата „Ју Планет“.

Стеван на Анастасија одлично ѝ ја стилизирал косата, а за нивната соработка, Немања не е љубоморен.

Previous articleДимитар ѝ купи специјален подарок на Сара за Нова година, а после ѝ се налути: Човек ќе те викне да помогнеш… (ФОТО)
Next articleХана разочарана, брачната криза на Петар и Хана им „затропа“ на врата: По овој потег на пејачот, сите го критикуваат