Home Authors Posts by info7.news

info7.news

1137 POSTS 0 COMMENTS

Брена проговори за здравствената состојба на Боба, синот Виктор е многу...

0
Балканската ѕвезда Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ пред една година купија цел кат во луксузна кула во една од најелитните населби во...

Сани се омажи, па им порача на жените: Сакате маж со...

0
Слободно може да се каже дека Сани е една од топ трите македонски фолкерки. Сани неодамна беше на турнеја во Австралија каде што буквално...

Новата година ептен ја промени Тамара, еве што одлучи да издолжи...

0
Во едни интервју за Женски Магазин, Тамара рекла каква е кога ќе се налути и кога не е расположена: -Ех, кога сѐ би било како...

Беа еден од најпознатите парови од старата генерација: Џоле Џогани прозборе...

0
Сопругата на Џоле, Весна Џогани денес важи за популарна пејачка, но пред да стане славна имала тешко детство. Мајката на Весна Џогани останала бремена, а...

Марко „Дај побрзај“ откри дали се загледува по туѓи жени: Жена...

0
Марко Новески со години е едно од најпознатите ТВ лица кај нас особено по квизот „Листа за триста“. Сепак тој остана запаметен по прекарот...

Ja прашаа Кристина Димитри како ја одржува својата линија, а таа...

0
Кристина Димитриевска која ја освои тутулата на Мис Балкан, е една од нашите најпознати манекенки, фотомодели и пејачки. Таа интензивно ѝ се врати на својата...

Овие познати српски пејачки немале среќа во љубовта, еве која е...

0
Едни од најпознатите српски пејачки покрај убавиот глас со кои ја стекнале нивната популарност, имале и многу бурен љубовен живот, неколку пати се венчале...

Нашата најубава водителка Милена се наврати и раскажа за нејзините студентски...

0
ТВ водителката од Канал 5, Милена Антовска Станковска на своите следбеници на Инстаграм им откри дека и на познатите не им сѐ така розово...

Ќерките на Сузана Манчиќ се вистински убавици, еве со што се...

0
Сузана се присети на времето на нејзината најголема популарност и раскажа зошто сака да работи на новогодишната ноќ, како и една анегдота која се...

Ова е новата девојка на Богдан Срејовиќ, бившиот на Цеца –...

0
За првпат по раскинувањето на романсата со Светлана Цеца Ражнатовиќ, угостителот Богдан Срејовиќ на социјалните мрежи ја покажа својата нова девојка. Имено, Богдан на својот...